Can-Am MAVERICK R X RS
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Can-Am MAVERICK R X RS 2026
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | V |
|---|---|
| Výkon motora | 240 k |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Digitálny |
| Prevodovka | priamy |
| 2WD | Áno |
| Typ prevodovky | Dvojspojka |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 3 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 999 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | A-Arm |
|---|---|
| Zdvih | 635 mm |
| Nastavenie | Kompresia, Prepruženie |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | A-Arm |
|---|---|
| Značka | WP |
| Zdvih | 648 mm |
| Nastavenie | Kompresia, Prepruženie |
| Materiál | Hliník |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 265 mm |
| Piest | Tri piesty |
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 255 mm |
| Piest | Dva piesty |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | Posilňovač riadenia |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 16 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 16 palce |
| Dĺžka | 3556 mm |
| Šírka | 1985 mm |
| Výška | 1815 mm |
| Rázvor | 2743 mm |
| Suchá hmotnosť | 1016 kg |
| Objem palivovej nádrže | 50 l |
| Svetlá výška | 432 mm |
Vybavenie
| Vybavenie | LED svetlomety, Zásuvka USB, Dotykový displej |
|---|
Can-Am MAVERICK R X RS História
Can-Am MAVERICK R X RS 2024

240 HP
999 ccm
1016 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Can-Am MAVERICK R X RS
- Ktorý z nich je lepší? Can-Am MAVERICK R X RS alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Can-Am MAVERICK R X RS?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Side-by-Side je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Can-Am MAVERICK R X RS.
- Ako populárny je model Can-Am MAVERICK R X RS?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Can-Am MAVERICK R X RS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.




























